O nas

          Przedstawiamy świat wyjątkowych spódnic plisowanych, zupełnie inny od tego jaki do tej pory znałaś, w którym klasyczna forma miesza się z odrobiną szaleństwa, a prostota z nonszalancją.


          Plissima na każdym etapie produkcji wykonywana jest ręcznie, wyłącznie przez polskich rzemieślników. Wyznajemy filozofię Slow Fashion. Nie konkurujemy z sieciówkami, jeśli chodzi o ceny i ilość, ale wygrywamy w wyścigu o jakość i niepowtarzalność.
Nasze plisy są piękne, nie tylko do pierwszego prania. Nie musisz obawiać się, że z czasem stracą swoją formę i wdzięk. Nie wyjdą też nigdy z mody, ze względu na swoją klasyczną formę i ponadczasowy charakter. Jeśli chodzi o plisy, nie mamy sobie równych.
Dlatego w naszym sklepie znajdziesz najpiękniejsze ręcznie plisowane spódnice, szale i apaszki, odpowiednie na każdą okazję, tę codzienną w tenisówkach, jak i wieczorową na szpilkach.

          Tworzone przez mistrzów rzemiosła, z miłości do plis, wykonane z najwyższej jakości materiałów i z dbałością o najdrobniejszy szczegół, mają za zadanie zachwycać wszędzie tam, gdzie się pojawią. Nie bez powodu na każdą autorską spódnicę Plissima, skrojoną z pełnego koła, składa się kilka metrów materiału poddanego ręcznej obróbce w Pracowni Plisowania z wieloletnią tradycją. Ten wyjątkowy krój spódnicy delikatnie podkreśla każdy ruch swojej właścicielki, a to powoduje, że nie da się w niej przejść niezauważoną.